Již po mnoho let jsme profesionálním a zkušeným dodavatelem bylin, rostlinných cibulek a zahradních dřevin. Specializujeme se také v komplexní organizaci prodeje pro sítě supermarketů, specializovaných prodejen a zahradnických center. Nabízíme komplexní řešení pro potenciální zákazníky, přizpůsobené jejich individuálním potřebám pro maloobchod jakož i pro velkoobchod. Je nám jasné, že inovace a dobrý marketing jsou naprosto klíčové pro dosažení úspěchů v prodeji. Proto je pro nás prioritou neustálá modernizace našich produktů spolu s jejich prezentací. Vysoký standard a flexibilita naší společnosti umožňují ihned reagovat na poptávku a potřeby partikulárního zákazníka. Co nás odlišuje od jiných firem, je import rostlin a souvisejícího zboží ze zahraničí a ghggparticipace v programu polského Hlavního inspektorátu ochrany rostlin a semenářství. Naše produkty jsou tedy pod neustálou kontrolou, což rovněž zaručuje jejich vysokou jakost.

Balení

V péči o každého klienta a reakci na jeho požadavky firma Gardenia poskytuje širokou fotogalerii a vzorník hotových balení skládající se z:
• Ukázka květních cibulek a oddenků,
• Papírová balení s fotografií,
• Poutače,
• Dřevěné stojany pro uchycení krabic s produkty, poutačů, produktových kolekcí. .

dodavatel bylin, cibulek rostlin, zahradních dřevin velkoobchod, sazenice, polsko dodavatel bylin, cibulek rostlin, zahradních dřevin velkoobchod, sazenice, polsko dodavatel bylin, cibulek rostlin, zahradních dřevin velkoobchod, sazenice, polsko dodavatel bylin, cibulek rostlin, zahradních dřevin velkoobchod, sazenice, polsko dodavatel bylin, cibulek rostlin, zahradních dřevin velkoobchod, sazenice, polsko dodavatel bylin, cibulek rostlin, zahradních dřevin velkoobchod, sazenice, polsko dodavatel bylin, cibulek rostlin, zahradních dřevin velkoobchod, sazenice, polsko

Nabídka rostlin

Katalog PDF
dodavatel bylin, cibulek rostlin, zahradních dřevin velkoobchod, sazenice, polsko